בתי עסק רבים, כולל אנשים פרטיים ועד ארגונים גדולים, בוחרים להעביר את בשורתם דרך אתר אינטרנט. הפלטפורמה הפופולארית ביותר להקים את האתר היא הוורדפרס. לבטח כבר יצא לכם לשמוע את השם, אך כעת תוכלו לגלות מה עומד מאחוריו: אם כן, וורדפרס היא מערכת של קוד פתוח – מה שאומר שמי שמתכנת אותה יכול להיות כל אחד מכם. היא עוברת שינויים מפעם לפעם, כך שהשימוש בה הופך משודרג יותר, ידידותי יותר וזמין יותר. הגלגול של וורדפרס התחיל כזירה לבלוגים, אך כיום השימוש שעושים במערכת הינו נרחב וכולל אתרי תדמית משמעותיים של החברות הגדולות ביותר.

הקמתם אתר בוורדפרס? כעת צריך לאחסן אותו

בניית אתר כוללת כמה שלבים, כאשר השלב המהותי ביותר הוא כמובן בניית האתר בוורדפרס. אם ישנו שלב חיוני והכרחי נוסף הרי שהוא אחסון האתר שלכם. מיד לאחר שהאתר נבנה, הרי שיש צורך בשטח אחסון על מנת להעלות אליו תכנים. לא במקרה מדברים על "אחסון" – זאת מאחר ויש לאחסן אותו ולשמור אותו. המקום בו מתבצעת האחסנה הוא בשרת חיצוני גדול. שרת האחסון הינו עמיד וחזק, כאשר אלו התכונות המשמעותיות ביותר שלו, שכן בעת שהוא קורס או נופל, איתו נופלים גם האתרים המאוחסנים בו.

אז למה צריך שירות של אחסון אתרים?

קחו לדוגמא את המחשב הפרטי שלכם: הרי שהוא גדוש בקבצים שונים שאתם עושים בהם שימוש יום יומי לצרכים שונים. אותם קבצים זמינים לכם ואתם שולפים אותם על פי צרכי השימוש המשתנים שלכם. בדיוק כך, כשם שהקבצים השונים שלכם צריכים מקום להיות מאוחסנים בו, כך גם דפי האינטרנט ואתר האינטרנט שלכם, שצריך להיות מאוחסן במקום חיצוני ובטוח. ההבדל היחיד הוא שאת הקבצים הפרטיים שלכם אתם שומרים במחשב אישי שהקבצים בו זמינים רק לכם, בעוד אתר האינטרנט הינו חשוף ונגיש לכל הדורש בו.

בדיוק מסיבה זו, המקום בו מאוחסן אתר האינטרנט שלכם חייב לפעול במהירות רבה ולהנגיש את המידע הזמין באתר לכלל הגולשים במינימום זמן ומקסימום חוויה. על כן, המחשבים המאחסנים את האתרים הינם שונים בתפקודם, הם מחוברים לאינטרנט מהיר יותר והם עמידים הרבה יותר בהשוואה למחשבים הנמצאים בשימוש הביתי.

מדוע צריך לעבוד עם חברת אחסון אמינה המתמחה בוורדפרס?

מבחינה טכנית, תוכלו גם אתם להפוך את המחשב האישי שלכם לשרת, אך לא מומלץ לעשות זאת. הסיבה? המחשב הפרטי-ביתי אינו עמיד לתנועה כזו של גולשים, כך שלא תוכלו להנגיש את המידע שאתם מעוניינים לחשוף לכל כך הרבה אנשים בעת ובעונה אחת. כמו כן, המחשב הביתי אינו עמיד כמו שרת גדול, כך שבעת שהוא קורס, נכבה או שצצות בו בעיות אחרות, החוויה של הגולשים מושפעת מיידית שכן האתר אינו זמין. בעת שגולש נכנס אל אתר שאינו זמין, המוניטין שלכם נפגע והוא מיד יגלוש אל אתר של חברה מתחרה על מנת לקבל את השירות שהוא זקוק לו.

חברות אחסון אתרים המתמחות בוורדפרס, יודעות לתת מענה מלא, מדויק ואיכותי לקהל היעד. השרתים של jetpress הינם שרתים חזקים ועמידים שיכולים להעניק את השירות הטוב ביותר, לכם ולקהל הלקוחות שלכם. מהירות בגלישה וזמינות האתר הם הדברים החשובים ביותר המעצבים את חוויית המשתמש, ועל אלו מתחייבים ב-jetpress.

מדוע כדאי לעבוד עם חברת אחסון ישראלית?

אחת הסיבות שכדאי לעבוד עם חברה ישראלית העוסקת באחסון האתרים היא השירות שאתם מקבלים. נניח וישנה תקלה במקרה קיצוני, או במקרים בהם אתם זקוקים לסיוע או שירות: קבלת שירות מחברה ישראלית המתקשרת אתכם בעברית הינה קלה יותר, נגישה יותר ונוחה יותר. ישנן חברות אחסון אתרים מחו"ל, שעל מנת לתקשר איתן עליכם להסביר בשפה האנגלית את מקור הבעיה או את השאלה שאתם צריכים לשאול. במקום להפוך את חוויית השירות לסבוכה, תוכלו להסתייע בשירות של jetpress וליהנות מאחסון איכותי ומהיר ומשירות אדיב.

מדוע לעבוד דווקא עם jetpress?

אז מדוע כדאי לאחסן את האתר שלכם עם jetpress? השירות שאנו מציעים לכם מעניק לכם חיים קלים, תוך שאתם זוכים בהטבות ייחודיות עם עבודה איתנו. שירות האחסנה דרכנו כולל בין היתר שרת web מהיר, מערכת staging למפתחים, צוות תמיכה הזמין לכם בזמינות גבוהה, שרתים זמינים ב-99.9 אחוז מהזמן וגם אפשרות לבצע העברת אתר ללא תוספת תשלום, כמו גם גיבוי יומי ללא עלות.