עם הקמתו של אתר אינטרנט, עליכם להסתייע בשירותיה של חברה המציעה פתרונות אחסון. רגע לפני שגם אתם בוחרים בחברה רנדומלית מבלי להבין את משמעות השירות שהיא מעניקה לכם, האם ידעתם כי ישנו קשר ישיר בין אחסון אתרים איכותי ובין המכירות וההמרות באתר שלכם? דאגו לייצר חוויה טובה למשתמשים שלכם – חוויה המבוססת על מהירות ונגישות עם אחסנה איכותית וחסרת פשרות.

לפני הכל: אחסון אתרים – על מה מדובר?

בעוד ישנם אלו המכירים היטב את עולם אחסנת האתרים, ישנם אלו שרק מודעים לנחיצותו, מבלי לדעת מה עומד מאחוריו. אם כן, שירות של אחסון אתרים הוא שירות המאפשר לאתר שהקמתם להיות נגיש לכל אחד הדורש בו. המטרה הברורה עם הקמת האתר שלכם היא לאפשר נגישות מלאה לאלו המעוניינים לגלוש באתר – בכל נקודת זמן ומכל מקום. בכדי להבטיח את אותה הנגישות, כל המידע המצוי באתר האינטרנט שלכם חייב להיות מאוחסן בשרת אחסון, וזו עבודתה של חברה המציעה שירות של אחסנת אתרים.

אותו שרת אחסון הוא בסופו של דבר מחשב חזק ועמיד, שדואג למענה איכותי לכל הצרכים שלכם. משום שמדובר על שרת שמטרתו אחסון, עליו להיות פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. פעילות זו מסביב לשעון, היא זו הגורמת בסופו של דבר לזמינות והנגישות המלאה לקהל היעד שלכם המעוניין לגלוש באתר.

מאחר ומדובר באחסון, הרי שישנה מגבלה שעליכם לעמוד בה. החברה המציעה לכם את שירות האחסון, תאתר את הצורך שלכם ותבין איזה אחסון ובאיזה גודל אתם צריכים. נסו לדמיין לדוגמא ארון שמטרתו לאחסן את פריטי הלבוש שלכם – הרי שישנו מקום מוגבל שעליכם יהיה לעמוד בו. בדיוק כך עם אחסנת האתר שלכם – ישנה הקצאה המיועדת רק לכם, ובאופן זה תוכלו לאחסן את האתר שלכם. ככל ששטח האחסון הנדרש על ידכם גדול יותר, כך העלות עבורו הינה גבוהה יותר.

שרתים מהירים

מדוע חשוב לעבוד עם חברה איכותית?

המציאות כיום היא שישנן לא מעט חברות המציעות את שירותי האחסנה. השאלה הגדולה היא איך בוחרים בחברה שתאחסן עבורכם? ככל שתבחרו בחברה איכותית יותר המציעה שירות מהיר יותר, כך תוכלו למנף את האתר שלכם ולשמור את הלקוחות שלם בבית. איך זה עובד?

כידוע, האינטרנט מבוסס על החלפת מידע, ויש אלו הדוגלים בכך שבהחלפת מידע במהירות. בעידן בו חיים כיום מנסים לקבל כמה שיותר בכמה שפחות זמן. בעת שאתם מאחסנים את האתר שלכם בשרתיה של חברה איכותית, אתם למעשה מאפשרים לאנשים הגולשים באתר שלכם לגלוש במהירות, מבלי שהם צריכים להתעכב או חלילה להמתין. בעת שהאתר שלכם איטי, דבר המושפע באופן ישיר משרתי האחסון, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ינטשו לאתר של חברה מתחרה וכך אתם מפסידים המרות. ככל שטעינת האתר לוקחת יותר זמן, כך עולה הסבירות שאלו שנכנסו אל האתר שלכם, גם יעזבו אותו. על כן, אחסנה בחברה איכותית שתדאג לטעינה מהירה של האתר, מבטיחה מימוש פוטנציאלי של הגולשים בו.

החשיבות של אחסנת האתר בשרת איכותי

לצד המהירות החיונית והחשובה, הרי שחשובה גם הזמינות של האתר התורמת גם היא לחוויה של הגולשים. את הזמינות לאתרים ניתן להקביל לחנות שהיא פתוחה וחנות שהיא סגורה. נניח ואתם זקוקים לשירות מסוים המוצע על ידי חנות בעיר – הרי שתעדיפו את החנות המציעה שירות בזמינות גבוהה, כזו שפתוחה יותר שעות בהשוואה לחנות אחרת. דומה הדבר עם האתר שלכם: בעת שתאחסנו את האתר בשרת שנוטה לקרוס, שאינו אמין ושהוא נוטה לעשות בעיות, החוויה של המשתמשים נפגעת ולא בטוח כלל שהם ישובו אליכם.