וורדפס הינה מערכת בנייה וניהול אתרי אינטרנט והיא עשירה בעיצובים, מאפיינים ופלאגינים אשר נותנים מענה לכל פורמט ומערכת תוכן מקוונת. למעשה, ניתן באמצעות וורדפרס לבנות כל סוג אתר ולתת מענה לכל עיצוב ולכל דרישה תפעולית.

פלאגין Beaver Builder – זהו פלאגין אשר נועד לבנות ולעצב את דפי האתר באמצעות ממשק נוח של גרירה ושחרור. ללא צורך בידע מוקדם או במיומנויות HTML, CSS וכדומה – השימוש בפלאגין זה נותן בידי כלל משתמשי וורדפרס בכל הרמות, את האפשרות לבנות ולעצב אתר וורדפרס מקצועי ומרשים. פלאגין Beaver Builder של וורדפרס כולל אפשרויות מגוונות וביניהן בלוגים, טפסי יצירת קשר, קישור לרשתות חברתיות, גלריות תמונות ווידאו ועוד.

WooCommerce – פלטפורמת המסחר המקוון המובילה לאתרי וורדפרס. פלטפורמת המסחר WooCommerce מאפשרת למכור כל דבר באתר, כולל מוצרים דיגיטליים המיועדים להורדה. הרכיב הינו קוד פתוח וקיימת קהילה עולמית גדולה אשר תורמת באופן מתמיד לפיתוחו ושיפורו. חברת WooCommerce מספקת ללקוחותיה תמיכה ברמה גבוהה וכן, דוקומנטציה עשירה.

Easy Digital Downloads – רכיב וורדפרס אשר מתמחה בחנויות מקוונות המיועדות למכירת כל סוגי המוצרים דיגיטליים להורדה. אתרי וורדפרס המיועדים לסוג מסחר מקוון זה, עשויים ליהנות מהרכיב ולהפיק תועלת גם ממערכת הסטטיסטיקות המתקדמת הכלולה בו.

LearnDash – מערכת לימודים מקוונת לאתרי וורדפרס, אשר מאפשרת גם מכירה של קורסים ושיעורים בפורמט של קורסים הכוללים מספר שיעורים, או שיעורים בודדים. מערכת זו גם מנפיקה תעודות סיום למשתתפים על בסיס מבחנים וכן, פורומים בהם יכולים התלמידים להשתתף ולדון בחומר הנלמד באתר.

Custom Post Type UI – ממשק נוח ויעיל להרשמה וניהול פוסטים באתר וורדפרס. הפלאגין המורחב גם מאפשר ליצור פוסטים ודפים ייעודיים באתר הוורדפרס, אשר שונים בעיצובם ותפקודם מפוסטים ודפי וורדפרס המצויים במערכת וורדפרס המובנית.

Yoast SEO – אחת התכונות המרכזיות של וורדפרס, הינה בידידותיות שלה למנועי חיפוש וביכולות האופטימיזציה שלה למנועי חיפוש (SEO). פלאגין Yoast SEO משרת את מטרות קידום אתר וורדפרס ועושה זאת ברמה גבוהה החל מכתיבה טובה ונכונה יותר של התכנים באתר, דרך התמקדות במילות המפתח הנכונות ועד ניתוח התוכן מול מנוע החיפוש של גוגל. לפלאגין Yoast SEO של וורדפרס גם יכולת מובנית ליצור מפת אתר XML אשר מתעדכנת אוטומטית ומעדכנת את מנועי החיפוש הגדולים אודות התוכן שהיא מייצרת. (תוכן פוסטים ודפי וורדפרס וכן, תמונות). הרכיב גם מאפשר עריכה של קובץ robotx.txt וקובץ htaccess מבלי לגשת לשרת האחסון.

על מנת להתעדכן בפלאגינים החדשים לאתרי וורדפרס, לחצו כאן. בדף זה תוכלו לקבל את המידע העדכני ביותר עבור תוספים לאתרי וורדפרס, כולל תאימות התוסף לפי גירסת וורדפרס, כמה פעם התוסף הורד על ידי משתמשים ומתי הוא עודכן לאחרונה.