וורדפרס – "מכבש דפוס" בתרגום חופשי, פותחה במקור כמערכת עבור כתיבה וניהול בלוגים. וורדפרס פועלת על קוד פתוח, PHP עם בסיס נתונים MySQL. התקנת וורדפרס כוללת שלד של פוסטים ועמודים, מערכת ערכות עיצוב, תמיכה בריבוי אתרים וכן, מערכת מסננים לצמצום שורות הקוד. מערכת וורדפרס דורשת התקנה על גבי שרתי Apache או Nginx. וורדפרס פופולרית יותר ממערכות ניהול תוכן כדוגמת ג'ומלה והיא נחשבת כבחירה המומלצת עבור מנהלי אתרים מתחילים ועבור אתרים ובלוגים קטנים או בינוניים. ניתן לבנות באמצעות וורדפרס מגוון אתרים לתחומים שונים וכן, לוורדפרס קיימת מערכת רב לשונית מובנית באתר – קלה וידידותית לתפעול.

עקומת הלמידה לתפעול ממשק הניהול של אתר וורדפרס היא קצרה יחסית, קל מאד להבין את ממשק הניהול של וורדפרס והוא אינטואיטיבי למשתמש בכל רמה. תיקיות וקבצי וורדפרס המותקנים על גבי השרת מאופיינים על ידי מבנה לוגי, העשוי להקל מאד על מפתחי אתרי וורדפרס לבצע שינויים והתאמות למיניהם בקוד באתר.

חברת Jetpress מספקת שירות אחסון וורדפרס בישראל, מבוסס שרתי Linux. בחברת Jetpress ניתן לבחור בין תכניות אחסון וורדפרס בישראל: תכנית אישית לאתר וורדפרס אחד, תכנית עסקית למספר בלתי מוגבל של אתרי וורדפרס ותכנית מתקדמת למספר בלתי מוגבל של אתרי וורדפרס ואתר וורדפרס אחד הדורש תעודת SSL. תכניות אחסון אתרים שיתופי בחברת Jetpress אינן מוגבלות בנפח אחסון, תעבורה, בסיסי נתונים וחשבונות אימייל. Jetpress גם מספקת תכניות אחסון אתרים לריסלרים (Resellers) וכן, משכירה שרתים וירטואלים ללקוחות אחסון וורדפרס בישראל המבקשים להתקין מערכות הפעלה ותוכנות שונות על גבי שרת האינטרנט הוירטואלי שלהם.

נדבך עיקרי בשירות אחסון האתרים בחברת Jetpress מצוי בעובדה ששרתי חברת Jetpress ממוקמים בחוות שרתים בפתח תקווה, כלומר אחסון וורדפרס בחברת Jetpress הינו אחסון וורדפרס בישראל. לעובדה זו חשיבות גבוהה במספר מישורים, הנוגעים ישירות לתוצאות העסקיות של בעלי אתרי וורדפרס:

מהירות גלישה

אם תבחרו באחסון וורדפרס בחו"ל, רוב הסיכויים הם שאתר האינטרנט שלכם יאופיין בעיקר על ידי מהירות עלייה איטית ו"זחילה" בין דפי האתר. זאת, מהסיבה שאחסון אתרים בחו"ל יצטרך להעביר את המידע מהאתר שלכם לגולש בישראל דרך מספר צמתי תקשורת. אחסון וורדפרס בישראל לעומת זאת, יבטיח לכם מהירות עלייה גבוהה ומעבר חלק בין דפי האתר, היות והמיקום הגיאוגרפי של שרתי אינטרנט בישראל אינו מצריך העברת המידע מהאתר לגולש דרך צמתי תקשורת. שרתי האינטרנט של חברת Jetpress ממוקמים כאמור בחוות שרתים בפתח תקווה, כך שאחסון וורדפרס בחברת Jetpress יבטיח לכם שגולשים לא "יברחו" מהאתר בגלל שהוא עולה לאט או זוחל. גם אם מדובר בסופו של דבר בהבדלים של שניות ספורות במהירות התגובה של האתר, יש לצאת מנקודת הנחה שגם אם אתר הוורדפרס שלכם הוא הטוב ביותר בתחומו, יש לגולשים בין 4-5 שניות להחליט אם האתר רלוונטי עבורם או לא. אחסון וורדפרס בישראל של חברת Jetpress יפחית משמעותית את הסכנה שגולשים יראו באתרכם כבלתי רלוונטי רק בגלל שהוא "זוחל".

אחסון אתרים וקידום

כמו כן, עובדה חשובה הן עבור מפתחי וורדפרס והן עבור משתמשי וורדפרס: Jetpress מספקת סביבת אחסון CPANEL ומנגנון LS Cache המובנה במערך האחסון, אשר עשוי לשפר משמעותית את פעילות זיכרון המטמון של אתר הוורדפרס שלכם ובכך להקטין משמעותית את זמן התגובה של האתר עבור הגולשים בו.

SEO

על מנת לחשוף את אתר הוורדפרס שלכם למספר הגדול ביותר של גולשי היעד שלכם, יש לנקוט במספר צעדים קריטיים הקשורים לקידום האתר במנועי חיפוש (SEO). כמובן, ישנן חברות המתמחות בכך, אולם הצעד המשמעותי הראשון שיש לנקוט על מנת שאתר הוורדפרס יקבל דירוג גבוה במנועי החיפוש – גוגל לצורך העניין, הוא לבחור באחסון וורדפרס בישראל.

צעד זה "מלמד" את גוגל שהאתר שלכם מיועד לקהל גולשים ולקוחות פוטנציאליים בישראל וגוגל מצידה, רואה באתר כרלוונטי לקהל הגולשים בישראל מעצם העובדה שהאתר מסווג כאתר בעל אחסון וורדפרס בישראל. כלומר, מבחינת גוגל, המיקום הפיזי של שרת האינטרנט בו מאוחסן האתר, קובע מידה של רלוונטיות בתוצאות החיפוש המתבצעות באותו מיקום. חברת Jetpress, כחברת אחסון וורדפרס בישראל, תאחסן את אתר האינטרנט שלכם בשרת אינטרנט בישראל, כך שגוגל יוכל לסמן V על אחד הפרמטרים החשובים לדירוג האתר: האתר מאוחסן על גבי שרת בישראל ולכן הוא מתאים לדירוג גבוה בהצגת תוצאות החיפוש במנוע google.co.il.

מכיוון שמערכת וורדפרס נועדה במקור לשמש בעיקר עבור בלוגים, נוטה גוגל לייחס לאתרי וורדפרס ידידותיות רבה יותר לתוצאות חיפוש במנוע, על פני מערכות ניהול תוכן אחרות. בעיקר לנוכח העובדה שגוגל "אוהב" שינויים ותוספות באתרים – דבר המעיד מבחינו על תחזוקה שוטפת ועדכון בתכנים הרלוונטיים למבצעי החיפושים. זאת אחת הסיבות לכך שאתר וורדפרס יכול להופיע בתוצאות חיפוש גוגל ימים אחדים לאחר שהועלה לרשת!

תמיכה טכנית

אחסון וורדפרס בישראל בחברת Jetpress יספק לכם תמיכה טכנית ומכירתית ברמה הגבוהה ביותר בישראל, בעברית, 24 שעות ביממה. אין צורך בידע מוקדם או במסוגלות טכנולוגית בכל הקשור לאחסון אתרים בכלל ואחסון וורדפרס בפרט, אך במידה ועולה הצורך בתמיכה טכנית, קיימת משמעות רבה לקבלתו בשפת האם שלנו: לא נצטרך להסביר במילים רבות דבר פשוט, לא ניתקל בחוסר הבנה ולא נאלץ להמתין לתשובות דחופות בגלל הבדלי שעות.

אבטחת אתרי וורדפרסניטור ואבטחה

Jetpress מקיימת מערך ניטור ואבטחה 24/7 בשרתי האחסון. מעבר לעובדה ששרתי אחסון אתרים בישראל הינם יעד להתקפות DDOS, האקרים וכדומה, יש לזכור כי גם התקפות לגניבת פרטים מהוות איום על בעלי אתרים ולקוחותיהם. אחסון וורדפרס בישראל הינו הצעד הראשון לצמצום התופעה, אך יחד עם זאת, ב- Jetpress תוכלו ליהנות גם ממישור נוסף של שקט נפשי, בזכות הניסיון רב השנים, היכולות הטכנולוגיות ומתודולוגיות האבטחה המתקדמות של Jetpress ביחס לאתר הוורדפרס שלכם.

הוצאת מס מוכרת

כבעלי עסקים בישראל, חלק מן ההתנהלות העסקית שלכם דורשת דיווח הוצאות העסק לרשויות המס. בוודאי לא תרצו מצב בו אין רשות המס מכירה בחשבונית שהופקה עבורכם במדינה זרה כלשהי כהוצאה מוכרת, שהרי זהו הפסד כספי לעסק, בייחוד לנוכח העובדה שאנו לא משלמים מע"מ למדינות זרות ולכן לא נוכל להצהיר על עלות האחסון כהוצאה הכוללת מע"מ.

אחסון וורדפרס בישראל, מעבר להיותו גורם חיובי לחיזוק עסקים בישראל וחיזוק כלכלת ישראל, מבטיח לכם לקבל חשבונית מס אשר תוכר במלואה על ידי רשויות המס ומע"מ. חברת Jetpress פועלת באמצעות מערכת חשבות מתקדמת ומפיקה חשבוניות מס אוטומטיות המוכרות על ידי רשויות המס בישראל. חשבוניות המס שלכם מצטברות באזור הלקוח שלכם באתר ותוכלו בכל עת לגשת לחשבוניות שלכם ולעשות בהן את השימוש הדרוש. יתר על כן, נציין כי אחסון וורדפרס בישראל, בניגוד לאחסון אתרים בחו"ל אשר תורם לחיזוק הכלכלה המקומית באותה מדינה זרה, יוצר לעומת זאת בישראל שוק מקומי חזק ועמיד אשר יכול לפתח טכנולוגיות חדשניות, לשפר את השירות ולהוזיל עלויות לצרכן הקצה.