3 סיבות לבחור חברה ייעודית לאחסון אתרי וורדפרס

רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שאחסון אתר וורדפרס מחייב התאמות מיוחדות וזאת על מנת שהאתר יעבוד במהירות מקסימאלית ובאבטחה מקסימאלית. לשם כך יש חברות אחסון שעיקר המומחיות שלהן היא אחסון אתרי וורדפרס וחשוב לפנות אליהן.

אחסון אתרים מהיר

אחסון וורדפרס וחברת אחסון – על מה מדובר?

וורדפרס הינה המערכת לניהול תוכן המצליחה בעולם. היא מוצעת בהורדה בחינם במאות מדינות בעולם, לרבות ישראל. המערכת מציעה למשתמשיה אלפי כלים, תבניות ותוספים נפלאים לניהול בלוגים, אתרי חדשות ותוכן, פורטלים שונים, אתרי תדמית, אתרי רכישה מקוונים וכל אתר אחר, הזקוק לשירותים המתקדמים של פלטפורמת ניהול תוכן זו הפועלת בקוד פתוח.

בניגוד אל אחסון אתרי אינטרנט שיושבים על פלטפורמות שונות מהוורדפרס, הוורדפרס מגיע עם מערכת ניהול תוכן קיימת שבנויה מראש ולכן לא צריך להוריד את המערכת ולהתחיל להתקינה, דבר אותו עושים באחסון אתרים של פלטפורמות אחרות. אחסון וורדפרס מאפשר התקנה של כמעט כל תוסף בו מעוניינים וכל ערכת נושא בה מעוניינים. חשוב להבין שלא כל חברת אחסון אתרים מציעה שירותי אחסון וורדפרס וקיימות חברות מעטות שמומחיות בתחום ומשווקות את עצמן רק בתחום זה.

בחירה באחסון וורדפרס מנוהל עשויה לחסוך לא מעט כסף, מכיוון שלא צריך לשלם למנהל מערכת או מתכנת שיבצע את עבודת הניהול. יתרון נפלא בעיקר לבעלי עסקים קטנים. אחסון אתרי וורדפאס הפך לצורך אמיתי שבו משתמשים בעלי אתרים רבים. חברות ייעודיות לאחסון אתרים אלו מעניקות שלל יתרונות למשמשים בשירותיהן, אשר בשימוש ואחסון עצמאי לא תהיינה קיימות. מהם היתרונות הטמונים בשירות שכזה? הנה שלושת המרכזיים שבהם לפניכם.

כל הסיבות לאחסון ייעודי – ביטחון נוחות ושטח

נתחיל מכל נושא הביטחון והאבטחה. כשבכל שבועיים שומעים על חבורת האקרים חדשה שעשתה נזקים איומים לאלפי אתרים, כל אחד מבין את חשיבות הנושא לכם ולקהל הגולשים שלכם. פריצת אבטחה אחת עלולה לפגוע במוניטין שעל רכישתו עמלתם במשך שנים ארוכות. אחסון בחברה ייעודית מעניק כלי אבטחה רבים, כולל מערכות מתקדמות לזיהוי ניסיונות פריצה לאתרכם, כלים לזיהוי ותיקון פרצות אבטחה שונות, גיבוי יום יומי ועוד. אין כל ספק, כשמדובר באינטרנט, ביטחון האתר שלכם הוא מעל לכל.

סיבה מרכזית נוספת לאחסון מקצועי טמונה בנוחות, קלות ומהירות העבודה הנוצרת בזכות שלל גורמים המוצעים בחברות אלו. אלפי פעולות שפעם הייתם מבצעים בצורה מסורבלת, איטית ומקוטעת, נעשים כיום בזרימה מושלמת וקלות מדהימה. לדוגמה, העברת אתרים מהשרת הקודם שלכם, שמירת מטמון (עמודים, אובייקטים, מסד נתונים), יצירת סביבת פיתוח אישית (לפני העלאת השינויים לעיניי כלל הגולשים), שימוש במערך שרתים המבוססים על כונני אס.אס.די ואשר מעניקים שיפור מהותי בביצועי השרת; ועוד שלל אלמנטים ואפשרויות המעניקים חיים נוחים וידידותיים לכל משתמש.

סיבה שלישית וחשובה לא פחות היא השטח העצום הפרוס לרגלכם באחסון האתרים. במילים אחרות, אם תבחרו את חבילת האחסון המתאימה עבורכם, תיהנו משטח כמעט אינסופי שיאפשר לכם לאחסן את כל אשר תחפצו ללא חשש. לשם המחשה, חבילה סטנדרטית מציעה אחסון של שלושה אתרים (ניתן לשדרג עד חמישה), נפח אחסון של עד ארבעה ג'יגה (אפשרות הרחבה לחמישה), נפח תעבורה בלתי מוגבל ועוד. אז תיפרדו לשלום מהימים בהם הייתם חושבים פעמיים לפני כל שדרוג או העלאה מכבידי נפח ותופסי מקום. הימים האלו תמו.

JETPRESS – הבית של אחסון אתרי וורדפרס

חברת "JETPRESS" מציעה שירות אחסון לאתרי וורדפרס והרבה מעבר לכך. לקוחות החברה הרבים נהנים מתפעול נוח, פשוט, מהיר ויעיל של האתרים הפועלים תחתם, והכל בליווי תמיכה מקצועית מלאה, אפשרות לביצוע ניטור (בדיקת תקינות לאתר) מתי שרק תחפצו, ושלל אפשרויות והטבות נהדרות נוספות. החברה מציעה מגוון חבילות אחסון בהתאמה אישית, אשר בכולן תיהנו משטחי אחסון גדולים, מנפח תעבורה בלתי מוגבל ומשלל הטבות נוספות, ביניהן תיבות מייל, העברת האתר משרת אחר ללא תשלום, זמינות שרתים מלאה (99.9%)) ועוד. הצטרפו עוד היום לנבחרת המנצחת של Jetpress ותכירו את עולם ההצלחה מקרוב.