גירסה 3.2 של WP Rocket עבור וורדפרס שוחררה והיא זמינה לשימוש. WP Rocket עבור אתרי וורדפרס, הינו תוסף וורדפרס מתוחכם לשמירה של מטמון (Cache) ואופטימיזציה והוא נועד לשיפור מהירות הטעינה של אתרי וורדפרס ועשוי להגדיל את דירוג המהירות בגוגל. העדכון המרכזי והעיקרי של גירסה 3.2 הינו הפסקת השימוש בטעינה חיצונית (Preload) ושימוש בתהליך טעינה ברקע. תהליך זה יעיל יותר ומסיר כל תלות משירותים חיצוניים המשמשים לטעינה מוקדמת של דפי האתר. התהליך דומה לזה הקיים כבר בטעינת CSS, אופטימיזציה של בסיס הנתונים וקריאת מפת האתר. במידה ובאתר וורדפרס משתמשים באפשרות הפעלת טעינה מוקדמת בלבד – דף הבית וכל הקישורים הקיימים בו ייטענו מראש. אם יוחלט גם להשתמש באפשרות הטעינה מראש במטמון המבוסס על מפת האתר, קבצי מפת האתר יטענו מראש לאחר טעינת דף הבית וכל הקישורים שנמצאו בו. כמו כן, גירסה 3.2 של WP Rocket מציגה אפשרות לעצור את הטעינה המוקדמת לאחר הפעלתה.

עדכון נוסף בגירסה 3.2 של WP Rocket הינו הוספת אפשרות לאחסן קבצי מעקב של פייסבוק באופן מקומי בקליק אחד. תוספת זו נועדה לטפל באחסון Facebook Pixels ועונה על המלצות גוגל PageSpeed באשר לכללי אחסון במטמון הדפדפן.

בגירסה החדשה של WP Rocket נוספה לשונית חדשה במטרה לאפשר שליטה בהתנהגות Heartbeat בשלושה הקשרים שונים: פאנל ניהול אתר וורדפרס, עורך הדואר, ניהול האתר בצד הקדמי. בכל אחד ניתן לבחור בשמירה על כללי התנהגות ברירת מחדל, להקטין את הפעילות או לבטל את האפשרות. נזכיר כי WordPress Heartbeat API מאפשר לדפדפן לתקשר עם השרת כאשר מנהלי האתר מחוברים לפאל הניהול של וורדפרס. פונקציונליות זו מאפשרת לוורדפרס לטפל במישורי תפעול ונראות שונים וכן להציג התראות בזמן אמת – "דפיקות לב". פונקציונלות זו שימושית מאד אולם דורשת משאבים ועלולה להוריד את מהירות האתר.

הגירסה החדשה כוללת גם אפשרות להגדרת תיקיית מטמון מותאמת אישית שונה מזו של ברירת המחדל ותאימות למערכות ניהול מטמון של צד שלישי: לקוחות רבים של WP Rocket ביקשו אפשרות לנקות גם את מטמון Sucuri באותו זמן כמו המטמון של WP Rocket ולשמור על שניהם מסונכרנים – אפשרות זו הופעלה בגירסה 3.2.