רוצים להוסיף לחצני שיתוף חברתי לאתר וורדפרס אך מודאגים מפגיעה בביצועי האתר? כשמדובר באופטימיזציה של ביצועים, לא כל לחצני השיתוף החברתי לאתרי וורדפרס שווים ביכולת שלהם לבצע את מה שהם נועדו לעשות ובה בעת לא לפגוע בביצועי האתר. wp-rocket ביצעו בדיקות על מספר פלאגינים לאתר וורדפרס על מנת למצוא את פלאגין השיתוף החברתי אשר אינו פוגם בביצועי וורדפרס. הפרמטרים העיקריים שנבדקו הינם: השפעה על מהירות הטעינה של דף והתוספת למשקל הדף.

פלאגין וורדפרס Social Pug: גירסת החינם של הפלאגין מאפשרת הצגת לחצני שיתוף חברתי מסוגננים לכל הרשתות הפופולריות ביותר, אפשרויות מיקום מרובות, כולל לפני / אחרי תוכן ולחצני שיתוף צפים, נתוני סך הכל. הפלאגין מוסיף 52.8 KB למשקל הדף ויוצר 5 בקשות רשת בזמן עליית הדף.

פלאגין Social Warfare: בעזרת הגרסה החינמית, ניתן להוסיף לחצני השיתוף עבור הרשתות הפופולריות ביותר ככפתורי תוכן או ככפתורים צפים, כולל אפשרות להציג נתוני שיתוף. פלאגין Social Warfare מוסיף 55.1 KB למשקל הדף ויוצר 6 בקשות רשת בזמן טעינת הדף.

פלאגין MashShare: מאפשר שיתוף לפייסבוק וטוויטר בגרסה חופשית. פלאגין MashShare הוא אופציה פופולרית המאפשרת לבעלי אתרי וורדפרס ליצור לחצני שיתוף חברתי בסגנון Mashable. תכונות נוספות בגירסת החינם: ספירת מינימום או שיתופים מלאכותיים, קיצור ה- URL. הפלאגין מוסיף למשקל הדף 68.1 KB ויוצר 4 בקשות רשת בזמן טעינת הדף.

Social Snap: פלאגין וורדפרס חדש יחסית שכמו רבים מהתוספים האחרים מגיע בגירסה חינמית מוגבלת וכן בגרסת פרמיום שמתחילה ב- 39 דולר. הגרסה החינמית מאפשרת ליצור לחצני שיתוף חברתיים עם ספירת שיתופים. פלאגין זה מוסיף 78.1 KB למשקל הדף ויוצר 5 בקשות רשת בעת עליית הדף.

פלאגין AddToAny: מאפשר להוסיף כפתור אחד המספק למבקרים באתר וורדפרס לשתף את התוכן לכל אחת ממאות הרשתות החברתיות הנתמכות. מעבר לכך, AddToAny מציע אפשרויות מיקום מרובות, לחצנים פנימיים וצפים, שילוב של Google Analytics. הפלאגין מוסיף 100.1 KB למשקל הדף ויוצר 9 בקשות רשת בזמן טעינתו.