לאור מותם של ג'ורג 'פלויד, ברונה טיילור ואחמד ארברי, לקח על עצמו מפתח וורדפרס בשם פיל ג'ונסטון, להשמיע זעקה מקוונת נגד אי צדק על רקע גזעי באתרי וורדפרס. ג'ונסטון יצר תוסף בשם The Show Must Pause, שיחליף את העמוד הראשון של אתר וורדפרס בתמונה זו:

רכיב וורדפרס חדש בהוקרה לג'ורג' פלויד

ג'ונסטון מספר כי כשראה את הוידאו בו ג'ורג 'פלויד נחנק למוות על ידי שוטר, הדבר טלטל אותו. הוא מוסיף כי היה מודע למצבים דומים שקרו לאחרונה והרגיש שבור לב ומתוסכל מכך. דרך שמיעת הסיפורים הללו הרגיש ג'ונסטון כי המודעות שלו הולכת וגוברת באשר למיקוד הגזעי – דבר שלא חווה בעבר. הוא הבין כי זה יכול היה להיות הוא עצמו שנחנק למוות על ידי שוטר, או מישהו שהוא מכיר ואוהב וזה היכה בו, ציטוט: "להבין שקיים חשש לחיים רק לצאת לרוץ, רק בגלל צבע העור שלך ושום דבר אחר וזה פשוט מבאס כל כך. אני גם מרגיש שאני לא רוצה שזה יעבור לי כמו הסיפורים האלו שקרו כל כך הרבה פעמים בעבר. הפעם זה באמת מרגיש אחרת, כמו שזה רגע שינוי תרבותי אמיתי. "

ג'ונסטון שאב את השראתו מתנועת #TheShowMustBePaused, שנוצרה על ידי שני מנהלים מ- Atlantic Records כדרך לחזור אחורה ולהסתכל על איך תעשיית המוזיקה יכולה לעשות שינוי אמיתי ומתמשך קדימה. כמפתח אתרי וורדפרס, יצירת תוסף זה הייתה מבחינת ג'ונסטון דרך קלה ליצירת אחווה ושיתוף בעלי אתרי וורדפרס נוספים בהפגנת כבוד לג'ורג' פלויד וסולידריות עימו. מבחינת ג'ונסטון, תוסף וורדפרס זה לא נועד להיות מכשיר לתיקון מהיר אלא אמצעי לדרבן את החברה לבחון את ההיסטוריה שמאחורי מקרי המוות הללו ואת העוול האמיתי הקיים גם היום על רקע גזעי. עבור בעלי אתרי וורדפרס, התוסף נועד להראות ללקוחות האתרים ולמשתמשים האתרים כי בעלי האתר מודעים למצב ושואפים לשינויו. ג'ונסטון צוטט באמרו: "אני חושב שבאמת צריך להפסיק ולקחת רגע כדי לבחון כיצד אנשים כואבים את מותו של ג'ורג' פלויד וכיצד הם מרגישים במצב הנוכחי. אני חושב שחשוב לנו כבני אדם לעצור ולשקול את מצבם ברצינות ובתודעה פתוחה."