אתר Sucuri מדווח כי מפתחי תוסף WP-Fast-Cache לאתרי וורדפרס פרסמו עדכון  גרסה לפאגין אשר התגלה כחשוף לפרצת אבטחה חמורה לצד התקנת פלאגין WP-PostRatings. פלאגין WP-Fast-Cache יוצר קבצי HTML סטטיים מתוך הבלוג הדינאמי של אתר וורדפרס, על מנת לאפשר למשתמשים לצפות בתוכני האתר דרך דף HTML סטטי במקום להמתין ליצירת התכנים מתוך בסיס הנתונים והצגתם באמצעות פקודות PHP הדורשות יותר משאבי שרת מאשר שליפת המידע מתוך זיכרון המטמון (Cache).

פרצת האבטחה אשר התגלתה בפלאגין WP-Fast-Cache יצרה אפשרות למחיקה של תיקיות שלמות של אתר וורדפרס, כאשר הפלאגין הותקן לצד פלאגין דירוג פוסטים WP-PostRatings. התקפה מוצלחת אפשרה לתוקפים להגדיר נתיב לתיקייה אשר ממנה קבצים ותיקיות מישנה יימחקו באופן רקורסיבי. יש לציין כי פלאגין WP-PostRatings אינו פגיע בפני עצמו אלא רק מהווה תנאי להצלחת תקיפה של פלאגין WP-Fast-Cache ובמידה וכלל אינו מותקן באתר וורדפרס, לא תתאפשר מתקפה זו.

נציין בנקודה זו כי אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר לדירוג אתרים הינו מהירות הטעינה של האתר: ככל שהאתר עולה מהר יותר, כך עולה הסיכוי של האתר לקבל דירוג גבוה יותר בגוגל ולהופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש. עבור אתרי וורדפרס קיימים מספר פלאגינים אשר מטרתם לשפר את מהירות הטעינה של דפי האתר ולהאיץ את פעולתו. פלאגין WP Fastest Cache הינו אחד מהם. מומלץ לכל בעלי אתרי וורדפרס אשר עושים שימוש בפלאגין WP-Fast-Cache לעדכן אותו לגירסתו הנוכחית 0.8.9.1. זאת, בעיקר במידה ובאתר הוורדפרס נעשה שימוש גם בפלאגין WP-PostRatings.